Proszę o informację: imię i nazwisko tej osoby oraz godzinę przyjazdu tej osoby do mariny.

Formalność i tak będzie mógł Pan załatwić, więc odbędzie się to pewnie rano w niedzielę.

Dziękuję. Napisał Pan, że dojadą 8-9 pm w sobotę. Aby przejąć jacht w sobotę, trzeba być w bazie o 17:00. Jeśli przyjadą Państwo 8-9 pm wtedy proszę wejść na jacht (będzie otwarty), natomiast przejęcie jachtu nastąpi w niedzielę rano.

Wlasnie się dowiedzialem ze dwie osoby bedą wczesniej w tym drugi sternik więc oni będą mógli odebrac klucze.

Dziękuję.  Pozdrawiam.

Przesyłam wymagane dokumenty.

Listę załogi załączam, a w następnym emailu certyfikaty.

Dziękuję.

Za 2 tygodnie zaczyna Pan czarter jachtu Sun Odyssey 52.2 (2004),

Uprzejmie proszę dostarczyć do nas: uprawnienia żeglarskie sternika, uprawnienia radiooperatora, wypełniony druk listy załogi (załaczam aktualny druk, proszę go wypełnić oraz odesłać).

Aktualnie wybrane opcje dodatkowe: brak

Aktualnie wybrane opcje dodatkowe: Internet WiFi: 25 EUR za tydzień

Ubezpieczenie kaucji kosztuje 160 EUR i zmniejsza kaucję do 50 EUR

Dziekujemy za dokonanie zakupu. Numer Twojego zamówienia to 25838595662. Zachowaj ten numer, aby wykorzystac go w przypadku kontaktowania sie z nami w celu uzyskania odpowiedzi na ewentualne pytania.

Oplata nie zostanie pobrana do chwili, gdy zamówione produkty zostana dostarczone. Otrzymasz równiez druga wiadomosc e-mail z numerem kontrolnym (informujemy klientów na biezaco). Jeśli podczas realizacji zakupu nie utworzono konta, poniżej dołączyliśmy unikatowe hasło, za pomocą którego można później sprawdzić stan zamówienia.

w załączniku skan mojego patentu oraz listy załóg. Listy załóg są dwie, gdyż – jak wspominałem – załogę zmieniam po tygodniu. Skipper (ja) zostaje ten sam.

Gdyby czegoś brakowało proszę dać znać.

przesyłam w załączniku zaktualizowany dokument Boarding Pass dla jachtu Lagoon 400 (2012) Jazz Point z opcją siatki ochronnej dla dzieci. Będzie to już płatne w bazie gotówką.

Listę załogi dostałem, dziękuję.

Croatia

Odnośnie przejazdów przez Bośnię, oficjalne stanowisko tutaj może zająć ambasada, natomiast ja podpytam osób w bazie, jak wygląda sytuacja, natomiast taka odpowiedź nie jest wiążąca.

Na pewno nie można łowić ryb płynąć jachtem (gdy jest w ruchu). O ile wiem pozwolenia można wykupić w kapitanatach portów, niestety to też nie jest nasza działka, więc moja wiedza jest ograniczona.

Pod tym linkiem dowiecie się, czy warto wziąć jacht w Czarter w Chorwacji: http://www.yachtguru.pl

Polecamy ten portal!

Oraz ten: Czarter jachtów w Chorwacji